Vyhledávání

Smluvní podmínky

Prodávající: Robin Málek
IČ: 88387364, Nejsem plátce DPH
Email: info@naladimesatelit.cz
www.naladimesatelit.cz

Platba
Platbu je možné provést několika způsoby:

Českou poštou - dobírka - platíte při předání zboží Českou poštou - 148 Kč
Převodem na účet - platbu provedete převodem na náš účet, po připsání platby na náš účet bude Vaše objednávka expedována Českou poštou - 109 Kč
Hotově - při osobním odběru ( možno po domluvě předem ) - 0 Kč
 

Zboží odesílané do zahraničí je nutné uhradit předem bankovním převodem, není možné zaslání dobírkou.
Poštovní/dopravní náklady jsou u zásilek do zahraničí vyšší než pro tuzemské zásilky, přeúčtováváme pouze částku, kterou účtuje Česká pošta/Spediční společnost.

*Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě* www.naladimesatelit.cz
1) Úvodní ustanovení


Níže uvedené obchodní podmínky jsou platné pro www.naladimesatelit.cz a popisují a upravují vzájemné obchodní vztahy mezi prodávajícím (Robin Málek, viz "Kontakt") a kupujícím (spotřebitel vymezen § 52 odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku).


Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. a Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. ve znění příslušných


Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.


2) Objednání zboží


Každá objednávka uskutečněná prostřednictvím internetového obchodu www.naladimesatelit.cz je závazná. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. V případě odstoupení kupujícího od kupní smlouvy je kupující povinen zaplatit smluvní pokutu ve výši 3% z hodnoty Autorizované objednávky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři.


3) Potvrzení objednávky


Objednávka je přijata do 48 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání Vaší zásilky budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností, nebo chybějícího zboží Vás budeme kontaktovat.


4) Zrušení objednávky


Každou objednávku můžete nejpozději do 2 hodin od objednání bez pokuty zrušit pomocí e-mailu bez udání důvodu. Pro zrušení objednávky uveďte tyto důležité informace - Jméno a Příjmení, e-mail, číslo objednávky. Dále upraveno v bodě 2.
Prodávající (poskytovatel služby) může kdykoliv Vaši objednávku stronovat a to bez udání důvodů a to bez jakékoliv peněžní či jiné kopenzace.
 


5) Doprava a dodací lhůta


Doručení zásilek zprostředkovává Česká Pošta. Zaslání balíčku je do dvou pracovních dnů od připsání částky na účet, při platbě předem - zaslání doporučeně, nebo do 2 pracovních dnů od objednání při platbě při převzetí - dobírková zásilka.
Nejsem plátce DPH

 

Čtěte také Reklamace a záruka

Souhlas se zpracováním osobních dat
 
Údaje o Vašich nákupech (Vaše objednávky) jsou ukládány do bezpečné databáze a nejsou poskytovány třetím stranám dle zákona číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše data jsou důvěrná a nejsou poskytována dalším subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky nebo partnerům zajišťujícím přepravu jako jsou spediční společnosti, kterým jsou poskytnuty údaje nutné k doručení zásilky.

© 2019 www.naladimesatelit.cz